Przeskocz do treści

Polityka prywatności

Polityka prywatności

ATRANSPL Ltd zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce prywatności. Każdego klienta i użytkownika serwisów należących do ATRANSPL obowiązuje aktualna Polityka prywatności znajdująca się na stronie dotyczącej polityki prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: ATRANSPL nie sprzedaje osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/ użytkowników swoich serwisów.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką prywatności, proszę nie odwiedzać serwisów oraz nie nabywać produktów i usług oferowanych przez ATRANSPL Ltd.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisów należących do ATRANSPL możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły.

ATRANSPL Ltd